Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız ?

TEKNOLOJİNİN YENİ ADI...

Sunucu Kurulum ve Yönetim Hizmetleri

Firmamız bilişim sektöründe özellikle sunucu kurulumu ve yönetimi alanında başarılara imza atmış ve kendini kanıtlamayı başarmıştır. Günümüzde gelişen teknoloji ile sunucu alanında da birçok çeşitlilik ortaya çıkmıştır. Bu durum ise güvenilir hizmet sağlayan firmaların önem kazanmasını sağlamıştır.

Web Sunucuları Nelerdir?

Sunucu Bir İnternet sitesinin çalışabilmesi veri kayıtlarının tutulabilmesi ve paylaşılabilmesi için sitenin ihtiyaç duyduğu barınma alanıdır. Bir diğer sunucu türü ise bilgisayarların çalışabilmesi için bilgisayarların içerisinde yer alan sistemlerdir. Bir farklı sunucu sistemi ise Toplu bilgisayar ve İnternet kullanımı yapılan yerlerde Ağ içerisinde yer alan bilgisayarları sınırlandırmak için kullanılır.

Verilen Sunucu Hizmetleri Hangileridir?

Firma birçok sunucu kurulumu ve sorunlarının çözümü alanında kendini kanıtlamıştır. Sağlana hizmetlerden bir tanesi web 5651 loglama hizmeti yani toplu bilgisayar ve İnternet kullanımının yapıldığı yerlere yönelik olan sunucu hizmetidir. Diğer bir sunucu hizmeti ise linux sunucu sistemleri hizmetidir. Ayrıca windows sunucu sistemleri yani bir bilgisayarın ve İnternet sitesinin çalışması için gerekli olan barınma alanını sağlayan sunucu sistemleridir. Bunun firmanın sağladığı diğer bir hizmet ise domain controller / active directory kurulumu ve yönetimi yani diğer bir ismi etkin bölge yönetimi bu sistem toplu bilgisayar olan alanlarda tüm bilgisayarların güvenli bir şekilde kontrol edilmesini sağlar.

Verilen Kurulum Hizmetleri Hangileridir?

Yukarıda firmanın sağlamış olduğu sunucu hizmetlerinin neler olduğu konusunda bilgi verilirken bu kısımda ise firmanın sağlamış olduğu kurulum hizmetleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu hizmetlerden birincisi deploy servisi yani çok fazla sayıda bilgisayarın bulunduğu alanlarda okul, iş yeri, İnternet kafe gibi yerlerde bilgisayarların çalışabilmesi için gerekli olan işletim sisteminin fazla zaman kaybına neden olmadan tek bir alandan bütün bilgisayarlara hızlı bir şekilde kurulum yapılması işlemidir. Diğer bir kurulum hizmeti ise  wsus servisi policy yönetimi web sunucuları ​​​​yine toplu bilgisayarların kullanıldığı çok fazla bilgisayarın olduğu alanlarda tüm bilgisayarların güvenli bir şekilde çalışabilmesi için güvenlik yamalarına ihtiyaç duyulmakta olup firmamız bu hizmeti ile bu güvenlik yamalarını tek bir alandan zaman kaybı olmaksızın tüm bilgisayarlara güvenli bir şekilde kurulumunu sağlar. Bir diğer ve son hizmetimiz ise veritabanı sunucuları merkezi antivirus servisleri e-post ​​​​bu hizmet ile web sitelerinin güvenli bir şekilde barındırılması, virüs programları ile güvenliğin sağlanması ve şirket için kurumsal e posta kurulumu yapılmaktadır. Tüm bu hizmetleri firmamızdan hızlı ve güvenli bir şekilde alarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.