Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız ?

Network Hizmetleri

Bondima Bilişim A.Ş. olarak network bünyesinin ihtiyacına uygun bir biçimde tasarlanması, uzak merkezler aralarında network bağlantılarının kurulumu ve güvenlik analizlerinin uygulanması, güvenlik yöntemlerinin kurulumu, yapısal olarak kablolama gibi hizmetler sunmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi

Bütün network hizmetlerimiz de müşteri ve aygıt bazlı erişimde altyapı ölçeklendirme ille platformlara başarıyla uygulanmaktadır. Aynı zamanda normal mesai ile fazla mesaileri ele alarak, hesaplama yapan kesintilerle ilaveleri de ayın son günü maaş alanında hesaplamayı büyük ölçü de kolaylaştırır. Personeller için takip sisteminde kullanılmakta olan cihazların tümüne pdks ismi verilmektedir. Bu aygıtlar üç değişik tipte kullanılır.

Voıp Altyapı Kurulumu

Firma olarak maliyet oranlarını düşürmeye yönelik çalışmalarınız yanlış ürün seçimi, konulardan dolayı artı maliyetler ve yöntemin çalışmaması gibi konular ile geriye yansıyabilmektedir. Bu hizmeti sağlayan voıp altyapı kurulumu servis sağlayıcılar ile çok kompleks bünyelerde özel eğitimlerden geçirilmiş olan uzmanlar tarafından çalıştırılır.

Network Tasarımı

Her çeşit network aygıtı hızlı ve rahat bir biçimde temin edilmektedir. Aygıtların kurulumunu ise uzman teknisyenlerimiz uygular ve periyodik kontroller ile var olası problemlerin önüne geçmektedir. Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda oluşturulmakta olan altyapı ölçeklendirme çalışmaları gereksinime göre destek süreci ile devam etmektedir. Güvenlik ve süreklilik ve güvenlik tasarımı ile daha birçok gereksinimleriniz için en son teknolojiler kullanılmaktadır.

Kabin Ve Sistem Odası Kurulumu

Bilgisayar, yerel ağ üstünden verilen bütün hizmetlerin sağlıklı bir biçimde çalışabilmesi için kabin ve sistem odası kurulumu standartlara uygun olan bir sistem odası şart olmaktadır. Unutmamak gerekir ki gözden kaçan ya da önemsenmeyen ufak bir ayrıntı daha sonrasında zora sokabilir ve aynı zamanda kurumların prestijini sarsabilmektedir.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.