Mutlu Müşteriler

Bilgisayar Bakım ve Danışmanlık, CCTV Kamera Sistemleri ve Sunucu Kurulum hizmetlerini aldığımız Bondima’ya teşekkür ederiz. Bütün sorunlara ivedilikle müdahale edip kısa sürede çözüm buluyorlar. Bu sayede işlerimiz asla aksamıyor..

NTC Kimya

Sunucu Kurulum, Yönetim ve Bakım hizmetlerini aldığımız Bondima’ya teşekkür ederiz. Kesintisiz ve sorunsuz çalışan sunucularımız Bondima’ya emanettir. Teşekkürler..

Volard Mimarlık

Sunucu kurulum ve yönetim hizmeti aldığımız Bondima’dan daha sonrasında memnuniyetimizden dolayı Bilgisayar Bakım ve Danışmanlık ve Bilgi Sistemleri Güvenliği Eğitimi hizmetlerini de almaya başladık. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihidir Bondima..

Starmet

Bilgisayar Bakım ve Danışmanlık hizmeti alarak tanıştığımız Bondima Bilişim ile CCTV Kamera Sistemleri ve Web Sitesi hizmetlerinde de bizi yarı yolda bırakmadıkları için teşekkürü bir borç biliriz.

Liderler Grup

Web sitesi kurulum hizmeti aldığımız Bondima’ya teşekkür ederiz. Yüksek uptime oranı ile kesintisiz ve güvenli bir web sitesine sahibiz.

Birke Grup

Öncelikle Web Sitesi ve IP Kamera Sistemleri kurulumu ile başladığımız hizmetlere, Bilgisayar Bakım ve Danışmanlık hizmetini de ekleyerek yola devam ettiğimiz Bondima Bilişim’e uygun fiyatlı hizmetlerinden ve işinde uzman çalışanlarından dolayı teşekkür ederiz.

Metis İklimlendirme Sistemleri

Sunucu alımımızı ve kurulum hizmetini Bondima Bilişim’den aldık gayet memnunuz gerçekten çok titiz ve profesyonel çalışıyorlar teşekkürler bondima

ARES ARGE KİMYA A.Ş.
Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.