IP Telefon ve Softphonelar İçin Kolay Yönetim

3CX ile IP Telefonlarınızı yönetim konsolundan yönetebilirsiniz. Birkaç tıklamayla birçok telefonun yeni yazılımlarını çalıştırın. Desteklenen IP Telefonlarla garanti edilen birlikte çalışabilirlik, telefonlarınızı güncellerken size rahatlık sağlar. 3CX istemcileri e-posta ile kolayca çalıştırabilirsiniz ayrıca yazılım güncellemeleri yardım aramalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak otomatik olarak gerçekleşir.

Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız ?

TEKNOLOJİNİN YENİ ADI...

IP Santral & Sanal Santral Hizmetleri

 Sanal bir PBX yani ip santral kullanırken geleneksel olanlara kıyasla birçok avantaj var. Her bir uzantı, sanal sanal PBX’e bağlanır, böylece fiziksel olarak nerede bulunduğunuz önemli değildir, her zaman çalışır. Ve evet, uzantılarınız arasındaki çağrılar ücretsizdir. Uzantılar fiziksel olarak birlikte olmak zorunda değildir, aynı ofiste veya aynı şehirde, hatta aynı ülkede bulunmaları gerekmez.

 Geleneksel bir santralin önünde sanal bir IP PBX yani ip telefon kullanmanın birçok avantajı vardır. Temel olarak, bu bir maliyet ve çeviklik meselesidir. Buluttaki santral ile sadece hatlarını içeren aylık bir ücret ödersiniz (sadece telefonun hatlarına ihtiyacınız yoktur) ve giden aramalar daha ucuzdur (özellikle mobil ve uluslararası).

TEKNOLOJİNİN YENİ ADI...

IP Telefonlara, Ağ Geçitlerine ve SIP Tranklara Tak Çalıştır

IP Telefonu veya Ağ Geçidini şebekenize takmanız yeterlidir. 3CX bunları otomatik olarak yapılandırarak size saatler kazandırır ve öğrenme eğrisini ortadan kaldırır. Uçtan uca 3CX desteği ile birlikte gelen popüler SIP trunk sağlayıcıları için önceden yapılandırılmış şablonlarla bir SIP trunkı dakikalar içerisinde bağlayın. 3CX ile IP Telefonlarınızı yönetim konsolundan yönetebilirsiniz. Birkaç tıklamayla birçok telefonun yeni yazılımlarını çalıştırın. Desteklenen IP Telefonlarla garanti edilen birlikte çalışabilirlik, telefonlarınızı güncellerken size rahatlık sağlar. 3CX istemcileri e-posta ile kolayca çalıştırabilirsiniz ayrıca yazılım güncellemeleri yardım aramalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak otomatik olarak gerçekleşir.
IP Santral

 Bondima IP sanal değişimi, her şey internet bağlantınız üzerinden yönetildiğinden, arama yapmanıza ve almanıza, bunları aktarmanıza, beklemeye almanıza vb. Olanak sağlayan ve fiziksel yükleme gerektirmeyen bir telefon sistemidir.İletişimin geleneksel anlayışını değiştirdiği yeni bir dünyaya, sadece önemli maliyet tasarruflarına değil, aynı zamanda işte esnekliğe ve daha çevik bir çalışma şekline izin veren yeni araçlar sunarak, yeni bir olasılıklar dünyası açıyor. Sanal santral seslendirme önemli bir tasarruf anlamına geliyor, çünkü tek bir numaradan ayrılan tüm çağrılar, böylece tüm aylık tarife tek bir numarayla ilişkilendirilecek ve her birinde birden fazla sabit oranla sözleşme yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Sanal Santral

 Bilişim alanındaki sanal santral ihtiyaçlarınızı Bondima şirketi karşılar. Bondima bilişim, gelişmiş ülkeler olduğu gibi, Bilişimin önemini kavrayan bir kurumdur endüstri 4.0 oranında atılım gösterir. Bu atılımları sizlere sunmaktan gurur duyar. Bondima’nın sanal santralleri sayesinde, şirketiniz seyahat eden veya evden çalışan internet telekom ve reklam şirketlerine sahip olabilir ve santrali ofiste olduğu gibi kullanabilir ve telefonla tamamen ücretsiz olarak konuşabilir. Sanal PBX, geleneksel bir PBX’in gelişmiş işlevlerine ihtiyaç duyan SMB’ler için idealdir, ancak ofislerinde fiziksel bir sisteme para harcamak istemediği için bunu kullanmazlar.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.