Bondima Bilişim A.Ş. Teknolojinin Yeni Adı

Bondima Bilişim A.Ş olarak güncel olarak gelişen ve değişen teknolojiyi takip ediyor, Sizler için bilişim alanında ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü üreterek, hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yerine temin ediyoruz. Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.

81İl'de Hizmet
1345Tamamlanan Proje
2157Mutlu Müşteri

Vizyonumuz

Türkiye’de faaliyet gösteren firmamızın, herkesin teknoloji ve bilişim ihtiyaçlarına anında cevaplar vererek büyük bir bilişim zinciri oluşturmak. Bilişim alanında yararlanılan en güncel bilgileri takip ederek rakipsiz bir firma olmak. Her yeni yılın Türkiye için bilişim yılı olmasını hedefleyerek kararlı ve yeniliğe açık adımlar atmak. Bilişim hakkında herkesin bilgilenmesini sağlamak ve bu alanda gelişimi takip etmek.

Misyonumuz

Türkiye’de bilişimi ve teknolojiyi yüksek standartlara taşıyarak herkesin aynı kaliteden yararlanmasını sağlamak.

Ülkemize en iyi şekilde, kaliteli ve güvenilir olarak hizmet vermek. Çalışanlarımızın huzur ve güven ortamında, güncel ve en yeni gelişmeleri takip ederek işlerini severek yapmalarını sağlamak.

Bondima Bilişim Sunucu Kurulum & Yönetim HizmetiWeb Yazılım & Tasarım HizmetiEğitim & Danışmanlık HizmetiCCTV Kamera SistemleriAlarm & Güvenlik SistemleriGeçiş Kontrol & Turnike Sistemleri

Değerlendirme
Mevcut alanınızı inceliyoruz, ihtiyacınıza özel tanımları planlayıp çözümler sunuyoruz, olası kriz yönetimini gözlemleyip önlemlerimizi alıyoruz…
Projelendirme & Tasarım
Değerlendirme sırasında tespit edilen, ihtiyacınıza uygun olan ağ kurma, donanım ve yazılımsal çözümleri seçer size uygun teknoloji planı ile sunarız.
Zamanında Uygulama
Projelendirilen çözümleri size verilen zamanda en iyi bir şekilde tamamlayıp sistemleriniz aktif şekilde kullanıma hazır hale getiririz.
Güncelleme & Destek
Yeni teknoloji altyapısı uygulanmasından sonra size düzenli olarak bakım planı ve/veya ihtiyaç duyulan servis desteği sağlarız.
Teknolojinin Yeni Adı

Bondima Bilişim A.Ş.

Bondima Bilişim A.Ş olarak güncel olarak gelişen ve değişen teknolojiyi takip ediyor, Sizler için bilişim alanında ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü üreterek, hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yerine temin ediyoruz.

Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.

İhtiyaç doğrultusunda CCTV & IP Kamera Sistemlerini seri üretim yoluyla, hatasız, kaliteli ve güvenilir olarak üretiyor, sizler için denetliyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

Bilişim, CCTV kamera sistemleri, alarm sistemleri ve turnike sistemleri ile yenilenerek gelişmiş adımlar atıyoruz. Pek çok alanda hizmet veriyor ve her alanda yüksek başarılara imza atıyoruz.

Memnuniyetiniz bizim için her zaman önemlidir.

1 yıl içerisinde yenilendik ve tamamlanmış projelerimiz ile memnuniyeti üst hedef koyarak mutlu müşteri kitlesine ulaşmayı başardık. Bu yolda güvenli ve kaliteli bir şekilde en iyi hizmeti vererek, rakip firmalardan farklılıklarımızı ortaya koyuyoruz.

Tecrübelerimiz & Başarılarımız

Sizlere en iyi şekilde hizmet verme hedefiyle çıktığımız yolda tamamlanan projelerimizle güvence teminatını oluşturuyoruz.

17 yıllık tecrübemizle, yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olarak, güncel teknolojinin takibini yapıyoruz.

1 yıl içerisinde yenilenen hizmet anlayışımız sayesinde 785 mutlu müşteriye ulaştık. 2017 yılından şimdiye kadar 1450 farklı ve tamamlanan projeye imza attık.

Bilişim ortaklığımız nedeniyle, tüm AR-GE projelerinizi sizler için güvenli bir şekilde yürütüyoruz.

Güvenilir Kadro, Güvenilir Hizmet

Profesyonel kadromuzla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi temenni ediyoruz.

Güvenilir ve güler yüzlü ekibimizle her türlü hizmeti kolaylıkla alabilir, bir sorunla karşılaşıldığında her daim yanınızda oluyoruz.

Ürünlerin üretilmesinden teslim edilmesine ve kurulumuna kadar her daim güvenli bir şekilde yanınızda oluyoruz.

Alanında uzmanlaşmış kişileri bünyemize alarak, sizlere başarılı, kaliteli, sorunsuz ve güvenilir hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Neden Bondima Bilişim

Bilişim alanında yeniliğe açık, son teknolojilerden daima haberdar olan, işimizi kaliteli ve güvenilir olarak yaptığımız için bizi tercih edebilirsiniz.

Bilişim alanında sağladığımız faydalar ve güven verici hamlelerimizle giderek gelişen ve büyüyen bir yapıya sahibiz.

Ürünlerin size ulaşmadan önce her türlü kontrolü yapılmış olup, kurulum ekibimiz tarafından istenilen alanlarda hizmet veriyoruz.

Tecrübelerimize dayanarak, sorunlara hızlı ve pratik çözümler bulup, hedefe en kısa sürede erişim sağlıyoruz.

Sorunların çözümünden çok sorunla karşılaşılmaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bondima Bilişim Hizmetlerimiz Sunucu Kurulum & Yönetim HizmetiWeb Yazılım & Tasarım HizmetiEğitim & Danışmanlık HizmetiCCTV Kamera SistemleriAlarm & Güvenlik SistemleriGeçiş Kontrol & Turnike Sistemleri

Bilişim alanında aklınızda bulunan tüm soruları cevaplandırıyoruz. Her zaman en iyi ve en yeni olana yönelerek işimizi severek yapıyoruz.

Datacenter ve veri merkezi, eğitim hizmetleri, sunucu kurulum ve yönetim, network hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, tasarım hizmetleri, IP santral, CCTV kamera sistemi, Alarm sistemleri, geçiş kontrol ve turnike sitemleri olarak yaygın ve güvenli olarak tüm hizmetleri veriyoruz.

Profesyonel ekibimizle, uzmanlık alanlarına göre farklı bölümlerde çalışarak sizlerin isteklerini karşılamak için durmadan çalışıyoruz.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.