Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız ?

Kartlı & Şifreli Geçiş Sistemleri

Günümüz sosyal ve iş yaşamında data kayıtları ve güvenlik düzeyi şirketler, kurum ve kuruluşlar açısından fazlasıyla önem taşmaktadır. Özellikle yoğun biçimde insan giriş ve çıkışlarının yaşandığı üniversiteler, hastaneler, fabrikalar, geniş katılımlı toplantı ve seminer organizasyonları, fuarlar, kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketler gibi yoğun insan trafiğinin yaşandığı ortamlarda kontrollü geçişi ve güvenliği sağlamak, aynı zamanda veri toplamak oldukça güçtür. Şirketler, kurum ve kuruluşlar açısından bu tip bilgilere erişmek ve saklamak büyük önem taşıyor. Gün sonunda kartlı geçiş sistemlerinden elde edilen verilerin bilgileri ışığında insan eğilimleri ölçümleyerek; pazarlama, satış gibi alanlarda ya da sosyal açıdan değerlendirerek kullanmak, mesai sürelerini hesaplamak, şirketlere ve kurumlara feedback sağlama açısından önemli katkı sunan bilgiler olarak kabul edilir.

Kartlı geçiş sistemleri, hem kartla hem de şifre ile giriş yapılmasına olanak sağlayan özelliği birlikte sunar. Kartlı geçiş sistemi özellikleri ile giriş ve çıkışlar artık çok daha güvenli. Üstelik tüm giriş, çıkışlar kontrol ve kayıt altında tutulabilir. Bireysel zaman erişim bilgileri ile kişisel bilgi arama ve giriş çıkış zamanlarını kontrol edilebilirsiniz. Mesai saatleri ve ortamda kalma süreleri gibi bilgileri eksiksiz olarak raporlamaya olanak sağlar.

Güvenlik ve Kartlı Geçiş Sistemleri

Can, malın ve korunması amacı ile belirlenmiş olan güvenlik ve kartlı geçiş sistemleri noktalardan geçişleri kontrol etmektedir. Network yapısını planlama ve projelendirme oluşturarak, gereksinimiz olmakta olan network hiyerarşisini uzun vadelerde şirketi network altyapısı ile sorunsuz olarak çalışması için ilk baştan yapılandırmaktadır. Son teknolojisi ile güvenlik stratejileri ile yazılımları ve network altyapınızda ki güvenlik açıklarını beirterek sisteminizdeki mevcut olan ve gelecekte oluşabilecek güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Network analiz çalışmaları ile bağlantıların veri hızını ve uygulama performanslarını inceleyerek ağ raporunu sunmaktadır. Kullanıcıların network güvenlik analizlerini uygulayarak anti virüs, firewall, IDS, DevicePro,url-filtering ile güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. Firma olarak  altyapı kurulum ve yönetim hizmeti olarak network gereksinimleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Bondima Bilişim A.Ş. parmak izi sistemi, binanın mimari özellikleri, müşterilerden gelen talep ve istekler de göz önünde bulundurularak, gerekli ön keşif ve değerlendirme sonunda turnikeler, duvar ya da kapı üzeri gibi çeşitli biçimlerde uygulanabiliyor. Bondima Bilişim A.Ş, müşterilerinin kurumsal kimliğine uyan, marka değerini yükseltecek standartlarda binanın mimari tasarımı ile uyumlu biçimde tasarladığı sistemleri ile marka algısını yükseltiyor.

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi Nedir?: İşletmelerin çalışanlarının giriş ve çıkış saatlerini kapsamlı ve ayrıntılı olarak kayıt altında tutan, raporlayan, çalışma saatlerine, yemek molalarına, fazla mesailere, tatillere, ücretli/ücretsiz izinlere göre bordro ayarlayabilen akıllı otomasyon sistemine PDKS personel takip sistemi, yani personel devam kontrol sistemi adı veriliyor.

Bondima Bilişim A.Ş. personel takip sistemi, çeşitli ölçekteki işletmelerin personel devamlılığı kontrolünde ihtiyaca göre profesyonel çözümler üretiyor. PDKS sistemleri müşterilerine özel hazırladığı yazılımı ile çalışma alanlarında verimliliği arttıracak desteği sunuyor. Personel takip sistemlerinde kullanılan özel yazılımlar ile aylık maaş ve fazla mesai hesaplama ve geriye dönük kontroller kolaylıkla sağlanıyor. Gün gün tutulan mesai saatleri ve hesaplamaları depolanıyor, belirli tarih aralıklarını çekilerek raporlamaya olanak sağlıyor.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.