Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız ?

TEKNOLOJİNİN YENİ ADI...

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri...

Firma Datacenter veri hizmetleri dışında sunucu kurulum ve yönetim hizmeti başta olmak üzere daha birçok alanda hizmet vermeye ve genişletmeye hızla devam ediyor. Bu doğrultuda kendi ana işleri dışında çalışanlarına 27001 eğitimi, COBİT-5 eğitimi, Siber olaylara müdahale ekipleri eğitimi (SOME), dijital pazarlama GRI sürdürülebilirlik standartları, inovasyon yönetimi, entegre raporlama, BGYS eğitimleri ve daha onlarca eğitimi vererek ülkeye daha bilgili daha işe yarar kişiler yetiştirme hedefiyle bu hizmetler sürdürülür.

ISO 27001 Danışmanlığı

İnternet üzerinden birçok sektörün faaliyet göstermesiyle birlikte bondima.com sitesi de hizmet veren firmalar arasındadır. 2017 Yılında kurulması bir tarafa şimdiden birçok kişinin bir numaralı iso danışmanlık şirketi haline gelmiştir. Birçok Avrupa ülkesinde yaygın olarak kullanılan bilişim işleri Türkiye’de de faaliyetlere başladı. Bu firmada sunucu kurulum ve yönetim hizmetinden danışmanlık hizmetlerine, datacenter ve veri merkezi hizmetlerinden IP santrale, tasarım hizmetlerinden eğitim hizmetlerine, CCTV kamera sisteminden alarm sistemlerine kadar birçok hizmet alanı mevcuttur. Firma son zamanlarda yoğun ilgi üzerine ıso 27001 danışmanlığı hizmetini de barındırıyor.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak güncel olarak gelişen ve değişen teknolojiyi takip ediyor, Sizler için bilişim alanında ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü üreterek, hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yerine temin ediyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.