Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız ?

TEKNOLOJİNİN YENİ ADI...

Bondima Bilişim A.Ş.

İnternet hayatların merkezinde yer edindi. Artık tüm işlevler internetten yapılıyor. Bu süreçte internet sitesi herkesin eli ayağı haline geldi. Artık reklamlar online düzenleniyor, alışverişler online yapılıyor, müşteriler online var oluyor. İşte tüm bu sebeplerle siteler hayatın her aşaması için gereklilik kazandı. Tabi ki hizmet almak adı altında güvenilmeyen firmalarla çalışılmamalıdır. Bu konuda güvenilir firmalardan bondima.com müşterilerin hizmetindedir. Domain hizmetlerini sunarken kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Ödeme gerçekleştiği anda kısa bir süre içerisinde alan adı bilgilerini müşterilerine göndermektedir. Hosting hizmeti de veren firma, hızlı ve güvenilir sunucular üzerinden işlem yapılmasına izin vermektedir. Vds, vps gibi konularda da adından söz ettirmektedir. Mailler ise iletişim yolumuzdur. Mail hizmeti sağlayan sayılı firmalar arasında bondima.com sayılabilir. Sunucu barındırma işlemleri de üst düzeyde çalışmaktadır. Hatta müşteriye özel sunucu barındırma işlemi olan dedicated ve virtual dedicated server hizmetleri de bulunmaktadır. Güvenlik ve yedekleme anlamında da kendini geliştiren firma firewall, ssl, backup hizmeti sunmaktadır.

Bu konuda güven analizi yapmak en doğru sonuca ulaştıracaktır. Güvenli bir şekilde erişim sağlanabilen sunuculara sahip firma müşteriler tarafından takdir toplamaktadır. Güven analizini doğru bir şekilde yapmak için de müşterilerin yorumları dinlenmeli, deneyimleri öğrenilmelidir. Ayrıca firmanın kayıtlı adresi ziyaret edilebiliyor. Bu konuda son tercih müşterinindir. Müşteri güven analizini kendi içerisinde doğru bir şekilde düzenlemeli ve olgunlaştırmalıdır.

Domain türkçe adıyla alan adı internet adreslerinin adları için kullanılan terimdir. Domain sayesinde adres satırına girilen değerin karşılığı olan siteye yönlenebiliyoruz. Bu gibi işlemler domain sayesinde yapılabiliyor. Türkiye çapında bol miktarda domain satıcısı mevcut. Ancak bunlardan bir kısmı insanları zor durumda bırakacak işlemlere sebep olabiliyorlar. Parayı elde tutup satın almaması, satın alıp adresi teslim etmemesi gibi dolandırıcılık durumları yaşanabiliyor. Bu sebeple mümkün olduğunca güvenilir firmalardan satın alım gerçekleştirilmelidir.

Hosting alan adına karşılık gelen dosyalar bütünüdür. Alan adı adres satırına yazıldığı zaman karşıya çıkan veriler bütününün içinde bulunduğu klasördür. Yani bir internet sitesine girildiğinde karşıda bulunan tüm verilerin okunduğu kaynak aslında hostingdir. Hosting alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey hızlı ve güvenli server’lar üzerinden bağlantı sağlanıyor olmasıdır. Bondima.com gibi güvenilir firmalarla çalışmak sitenin hızlı ve güvenilir server’larda tutulması demek olduğu unutulmamalıdır. Bu gibi detaylar iyi değerlendirilmeli, hosting konusunda ince elenip sık dokunmalıdır.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.