Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız ?

Danışmanlık Hizmetleri

Bondima Bilişim A.Ş. danışmanlık olarak dünyada hızla gelişmekte olan bilişim sektörü için olan ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Gelişmiş olan ülkeler bilişimi hayatlarının her alanına entegre etmiş sanayi alanında endüstri 4.0 teknolojisine geçmiştir. Ülkemiz ise bu alanda henüz yolun başında. Bondima danışmanlık olarak işte bu alanların tümünde danışmanlık hizmeti veriyor ve çözümler üretiyoruz. Firmamız bilişim ve teknoloji alanında danışmanlık sunarak ihtiyacınız olan tüm ürün ve hizmetleri sunuyor ve çözüm üretiyoruz.

Danışmanlık Alanında Verilen Bazı Hizmetler

Bondima Bilişim A.Ş. danışmanlık hizmetleri olarak yazılım danışmanlığı alanında endüstri 4.0 sistemine geçiş için gerekli olan yazılımları üretiyoruz. Firmamız ayrıca bu sistemlere geçiş için kullanılacak altyapılar için altyapı danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Firmamızın diğer bir hizmeti ise bu yazılımların geliştirilmesi için yazılım geliştirme süreçleri danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Firmamız bu işlerin yapılması için iş süreçleri analiz ve optimizasyonu alanında çözümler üretiyoruz. Bondima Bilişim A.Ş. danışmanlık olarak kullanıcı deneyimi (ux) ve kullanıcı arayüzü (uı) analizi alanında çözümler üretiyoruz.

Gelişen Dünyada Seo’nun Önemi

Seo dijital ortamda başarılı olmak için gerekli olan çalışmalardır. Seo belirlenen anahtar kelimeler için çalışmalar yaparak arama motorlarında anahtar kelimelerin üst sıralarda çıkmasını sağlamaktır. İşte bu nedenle seo şuanda ve gelecekte çok önemli olacak. Başarılı olabilmek için seo çalışmalarından en etkili verimi ve sonucu alabilmek için hangi zamanda hangi işlemin yapılacağını bilmek gerekir. İşte tam burada Bondima Bilişim A.Ş. danışmanlık olarak biz devreye giriyoruz. Biz uzman ekibimizle sunduğumuz seo danışmanlığı hizmetimiz ile başarıya en kısa yoldan ve en kısa zamanda ulaşmanızı sağlıyoruz. Firmamız bu danışmanlık hizmeti ile gerekli anahtar kelimelerin analizini ve bu anahtar kelimeler ile ne kadar zamanda üst sıralara çıkılabileceği konusunda çalışmalar yaparak size sunmakta ve en az maliyetle en verimli sonucu almanızı sağlar.

Dijital Pazarlama Çalışmaları Nelerdir?

Dijital pazarlama İnternet ortamında yer tutabilmek için yapılması gereken çalışmaların adıdır. Bu çalışmalar arasında en önemlisi google Adwords reklamları olmuştur. Google üzerinde ürün reklamları, standart adwords reklamları ve yeniden pazarlama reklamları olmak üzere 3 farklı reklam modeli vardır. Bunların dışında en onemli reklamlar arasında sosyal medya reklamları yani facebook, intagram, youtube, twitter gibi platformlarda yayınlanan reklamlardır. Tüm bu çalışmalar dijital pazarlama çalışmaları içine girer. Firmamız bu alanda dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti vermekte ve sizlerin bu çalışmalardan en etkili sonucu almanızı ve başarılı olmanızı sağlar.

Switch The Language
    Call Now Button

    2017 yılında kurulan Bondima Bilişim A.Ş olarak sürekli kendimizi güncelliyor gelişen teknolojileri takip ediyoruz, yeni çıkan teknolojileri siz değerli müşterilerimize uygulamadan önce gerekli olan AR-GE çalışmalarını yürütüp uygulama yapıyoruz.

    Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız bu yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.